Kan inte nå servern
 
71 föremål
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
6d 18 tim
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
6d 22 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
4d 15 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.