Kan inte nå servern
 
1282 föremål
Engelsk skola, 1800-tal. Framryckande artilleri.
6d
Engelsk skola, 1800-tal. Framryckande artilleri.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Marie-Louise Ekman, "I djungeln".
6d
Marie-Louise Ekman, "I djungeln".
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
Vitrinskåp, jugend, tidigt 1900-tal.
6d
Vitrinskåp, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Troca".
6d
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
6d
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, 348 x 256 cm.
6d
Matta, Kelim, 348 x 256 cm.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
Fickur, 46 mm.
6d 1 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
6d 1 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
6d 1 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 1 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
6d 1 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
6d 1 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.