1178 föremål
Soffa, Jio Möbler.
5d 12 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
5d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
5d 13 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
5d 13 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
5d 13 tim
Sven Lidberg, Torghandel.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
5d 13 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
5d 13 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
5d 13 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
5d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
5d 14 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 14 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
5d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, 1800-tal.
5d 14 tim
Lådfack, 1800-tal.
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
5d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Kina.
5d 15 tim
Bänk, Kina.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
5d 15 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
5d 15 tim
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
5d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
5d 16 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
5d 16 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK