Kan inte nå servern
 
1282 föremål
Hermès, väska, "Troca".
6d 2 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
6d 3 tim
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, 46 mm.
6d 3 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
6d 4 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
6d 4 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 4 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
6d 4 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
6d 4 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.