Kan inte nå servern
 
1260 föremål
Hermès, väska, "Troca".
6d 9 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
6d 9 tim
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, 46 mm.
6d 9 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
6d 10 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 10 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.