Kan inte nå servern
 
973 föremål
Carl Johan De Geer, "Fotograferna".
5d 19 tim
Carl Johan De Geer, "Fotograferna".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
5d 19 tim
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
Aktuellt bud
35 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
5d 19 tim
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
5d 19 tim
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
5d 19 tim
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Sjöberg,  "Roslagslandskap".
5d 20 tim
Axel Sjöberg, "Roslagslandskap".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Burberry, väska.
5d 20 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sven X:et Erixson, Sparken.
5d 20 tim
Sven X:et Erixson, Sparken.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
5d 20 tim
Ylva Ceder, Interiör.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
5d 20 tim
Guillermo Paneque, "S/T".
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
5d 20 tim
Stevie Dix, "Rebus 5".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 21 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Linn Fernström, "Flygande pojke".
5d 21 tim
Linn Fernström, "Flygande pojke".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 21 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
5d 21 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Munsterhjelm, skulptur.
5d 21 tim
John Munsterhjelm, skulptur.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
5d 21 tim
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
5d 22 tim
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
5d 22 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
5d 22 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
5d 22 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
5d 22 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
5d 22 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.