Kan inte nå servern
 
1282 föremål
Beth Laurin, "Linearritning 5".
7d 2 tim
Beth Laurin, "Linearritning 5".
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kashmar 300 x 197 cm.
7d 2 tim
Matta, Kashmar 300 x 197 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Axel Lind, Böljande hav.
7d 2 tim
Axel Lind, Böljande hav.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Nils Nilsson Skum, Rendrivning.
7d 2 tim
Nils Nilsson Skum, Rendrivning.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
7d 3 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
7d 3 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Claes Eklundh, "Sorg nr 5".
7d 3 tim
Claes Eklundh, "Sorg nr 5".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
7d 3 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
7d 3 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Marcus Eek, Utan titel.
7d 3 tim
Marcus Eek, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Keshan, 355 x 260 cm.
7d 3 tim
Matta, Keshan, 355 x 260 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
7d 3 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
7d 3 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
7d 3 tim
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
7d 4 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kashmar 285 x 195 cm.
7d 4 tim
Matta, Kashmar 285 x 195 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
7d 4 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.