Kan inte nå servern
 
26 föremål
Praktskål på fot, omkring år 1900.
3d 1 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
2d 6 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.