28 föremål
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
6d 12 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 8 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
3d 12 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK