Kan inte nå servern
 
20 föremål
Bordslampa 1940-tal.
23m 34s
Bordslampa 1940-tal.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
5d 5 tim
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.