13 föremål
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
5d
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kandelabrar ett par Art deco 1900-talets första hälft.
3d
2 950 SEK
Utropspris
2 500 SEK