Kan inte nå servern
 
15 föremål
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
7d 7 tim
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
4d 7 tim
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.