32 föremål
Byrå, 1900-tal.
4d 19 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
18 tim 53m
Byrå, 1800-tal.
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
4d 16 tim
Byrå, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
18 tim 55m
Byrå, Gustaviansk stil.
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 16 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
6d 18 tim
Lådfack, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
6d 17 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 15 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 15 tim
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, Empire-stil, 1900-tal.
4d 19 tim
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
19 tim 27m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
4d 19 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 15 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK