19 föremål
Gustaviansk, Spegel, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.
2d
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
22 tim 7m
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 21 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
23 tim 9m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK