Kan inte nå servern
 
24 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 8 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
2d 10 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
1d 10 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.