17 föremål
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
21 tim 23m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
21 tim 27m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
21 tim 25m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
20 tim 19m
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Balenciaga, väska "City".
4d 18 tim
Balenciaga, väska "City".
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK