30 föremål
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
19 tim 29m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
2d 15 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 18 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
4d 20 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
2d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, Fröseke, 1940-tal.
6d 18 tim
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
6d 19 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK