23 föremål
Spegel, modern tillverkning.
21 tim
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 2 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 2 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 23 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
3d 23 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
7d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK