26 föremål
Spegel, Karl Johan, 1800-tal.
1 tim 26m
Spegel, Karl Johan, 1800-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 5 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 5 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
7d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, modern tillverkning.
23 tim 58m
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
4d 2 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
2 tim 56m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 2 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
1 tim 12m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK