26 föremål
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 14 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 14 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
1d 8 tim
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
11 tim 25m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
4d 10 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 10 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
9 tim 41m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK