24 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 22 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
1d 22 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
5d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
2d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
18 tim 40m
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK