21 föremål
Balenciaga, väska "City".
7d 9 tim
Balenciaga, väska "City".
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 13 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
9 tim 42m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
3d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK