69 föremål
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
21 tim 55m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
1d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
4d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
4d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
5d 19 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
5d 20 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK