Kan inte nå servern
 
103 föremål
Longines, armbandsur, 18 mm.
3d 23 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
6m 54s
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
22 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 3 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring 18K vitguld med gul safir.
1d 23 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Collier 18K roséguld med orange safir.
5d 23 tim
Collier 18K roséguld med orange safir.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Gucci, väska.
2d 20 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
1 tim 8m
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
2d 18 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
3d 23 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Certina, Blue Ribbon, armbandsur, 35 mm.
1d
Certina, Blue Ribbon, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
7d 3 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 3 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, plånbok.
6d
Mulberry, plånbok.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 2 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.