Kan inte nå servern
 
117 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 12 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d 9 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Longines, armbandsur, 18 mm.
4d 9 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Collier 18K roséguld med orange safir.
6d 9 tim
Collier 18K roséguld med orange safir.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
6d 8 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
3d 4 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
2d 8 tim
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
7 tim 52m
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
275 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Gucci, väska.
3d 5 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
10 tim 38m
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 12 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring 18K vitguld med gul safir.
2d 9 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 12 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
8 tim 56m
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.