Kan inte nå servern
 
164 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 12 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
5d 8 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Longines, armbandsur, 18 mm.
5d 8 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 11 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, 18K guld och diamanter.
6d 4 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Ring 18K vitguld med gul safir.
3d 8 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
4d 3 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
1d 7 tim
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
3d 8 tim
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.