Kan inte nå servern
 
178 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 8 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Longines, armbandsur, 18 mm.
6d 4 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
6d 4 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, väska, "Gabrielle PM", 2018-2019.
1d
Chanel, väska, "Gabrielle PM", 2018-2019.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 7 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Roamer, armbandsur, 17 mm.
7 tim 26m
Roamer, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Gucci, väska, "Soho".
7d 5 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Ring 18K vitguld med gul safir.
4d 4 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.