Kan inte nå servern
 
147 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 13 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d 9 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Longines, armbandsur, 18 mm.
4d 9 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Collier 18K roséguld med orange safir.
6d 9 tim
Collier 18K roséguld med orange safir.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Ring, 18K guld och diamanter.
5d 5 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
6d 8 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
3d 4 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
2d 9 tim
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
8 tim 23m
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
275 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Gucci, väska.
3d 6 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
11 tim 9m
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 13 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.