Kan inte nå servern
 
147 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 21 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Longines, armbandsur, 18 mm.
4d 17 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d 17 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, 18K guld och diamanter.
5d 12 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Örhängen 14K vitguld med odlade Tahitipärlor.
16 tim
Örhängen 14K vitguld med odlade Tahitipärlor.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
3d 12 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
16 tim 6m
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
275 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Gucci, väska.
3d 14 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
18 tim 52m
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 21 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.