Kan inte nå servern
 
178 föremål
Longines, armbandsur, 18 mm.
6d 10 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
7d 11 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
5d 7 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med gul safir.
4d 10 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 14 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 13 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.