Kan inte nå servern
 
147 föremål
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
18 tim 37m
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
22 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
18 tim 15m
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
18 tim 9m
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
17 tim 57m
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 21 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
16 tim 45m
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
16 tim 53m
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
275 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Gucci, väska.
3d 14 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
19 tim 39m
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 21 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d 18 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Ring 18K vitguld med gul safir.
2d 18 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
3d 13 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.