Kan inte nå servern
 
137 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 1 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
22m 1s
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
2d 19 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 2 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
4d 23 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Ring 18K vitguld med gul safir.
1d 22 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring, 18K guld och emalj, i form av vädur.
6d
Ring, 18K guld och emalj, i form av vädur.
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
2d 18 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring, 18K guld och diamanter.
4d 18 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 2 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.