Kan inte nå servern
 
147 föremål
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
9 tim 38m
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
22 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 12 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 12 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
3d 4 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier 18K roséguld med orange safir.
6d 9 tim
Collier 18K roséguld med orange safir.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
7 tim 54m
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
275 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
9 tim 10m
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
6d 8 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d 9 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
3d 5 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Longines, armbandsur, 18 mm.
4d 9 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
2d 9 tim
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d 9 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
10 tim 40m
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med gul safir.
2d 9 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 13 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.