Kan inte nå servern
 
150 föremål
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
1d 1 tim
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
22 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 3 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 4 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
3d 20 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
23 tim 28m
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
275 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
1d
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
6d 1 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
3d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Longines, armbandsur, 18 mm.
5d
Longines, armbandsur, 18 mm.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
1 tim
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
Aktuellt bud
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
3d
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
5d
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
1d 2 tim
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med briljantslipade diamanter.
5d
Ring 18K vitguld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
17 000 SEK
Utropspris
21 000 SEK
Ring 18K vitguld med gul safir.
3d
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
2d 4 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.