Kan inte nå servern
 
177 föremål
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
2d
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
22 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 2 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 3 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Certina, Blue Ribbon, armbandsur, 35 mm.
3d
Certina, Blue Ribbon, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
4d 19 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
1d 22 tim
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
275 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
1d 23 tim
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Bamboo shopper".
5d
Gucci, väska, "Bamboo shopper".
Aktuellt bud
375 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska, "Soho".
7d
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
4d 20 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
2 tim 17m
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Longines, armbandsur, 18 mm.
5d 23 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
1d
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
Aktuellt bud
360 EUR
Utropspris
600 EUR
Mulberry, plånbok.
20 tim 24m
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.