Kan inte nå servern
 
148 föremål
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
22 tim 11m
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
275 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Ring, 18K guld och diamanter.
5d 19 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Ring, 18K guld med blå topas.
23 tim 33m
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
1d
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
22 tim 3m
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
3d 18 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
23 tim 15m
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring 18K vitguld med gul safir.
2d 23 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
2d 3 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
23 tim 55m
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
22 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 3 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Longines, armbandsur, 18 mm.
4d 23 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.