Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
182 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 2 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 2 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, plånbok.
1d 19 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, aftonväska samt paraply.
1d
Christian Dior, aftonväska samt paraply.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
3d
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
7d 23 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
2d 21 tim
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.