Kan inte nå servern
 
164 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 9 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 10 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, plånbok.
2 tim 57m
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
5d 6 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
4d 1 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
1d 7 tim
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
4d 3 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
1d 4 tim
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
6d 6 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Ring 18K vitguld med gul safir.
3d 6 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.