Kan inte nå servern
 
178 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 3 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
20 tim 48m
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 3 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
6d
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
4d 20 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
2d 1 tim
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
4d 19 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
2d
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
1d 22 tim
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
2d
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Bamboo shopper".
5d
Gucci, väska, "Bamboo shopper".
Aktuellt bud
375 EUR
Utropspris
600 EUR
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
1d
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
Aktuellt bud
360 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska, "Soho".
7d
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Ring 18K vitguld med gul safir.
4d
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring, 18K guld och diamanter.
6d 19 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
3d 4 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.