Kan inte nå servern
 
107 föremål
Armband 18K guld, pansarlänk.
6d 16 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
20 tim 49m
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 21 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
2d 13 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier 18K roséguld med orange safir.
5d 17 tim
Collier 18K roséguld med orange safir.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
6d 21 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
2d 14 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Longines, armbandsur, 18 mm.
3d 17 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
3d 17 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K vitguld med gul safir.
1d 17 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.