125 föremål
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
1d 16 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dior collier i guld metall.
2d 12 tim
Dior collier i guld metall.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
16 tim 5m
Dunhill tändare.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
5d 9 tim
Mulberry, plånbok.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
1d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
2d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2d 13 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armband.
2d 15 tim
Louis Vuitton, armband.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
6d 12 tim
Ring, 18K guld med blå topas.
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Collier 18K roséguld med orange safir.
12 tim 21m
4 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
6d 12 tim
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier 18K guld med odlade pärlor.
2d 11 tim
6 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
2d 11 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
6d 12 tim
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
2d 13 tim
13 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK