43 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
1 tim 37m
Taklampa, 1900-talets mitt.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
2d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 19 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK