46 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
2 tim 44m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, Empire-stil, 1900-tal.
3d
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
4 tim 36m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
3d
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 22 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK