44 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
12m 16s
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2 tim 4m
Taklampa, 1900-talets mitt.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
2d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 20 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK