Kan inte nå servern
 
30 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
9m 32s
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 21 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 20 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.