71 föremål
Takashi Naraha, Utan titel.
4d
Takashi Naraha, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
22 tim 59m
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 2 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
5d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
2d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d 1 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
670 EUR
Utropspris
800 EUR