60 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 1 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
11m 33s
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d 21 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
7d 2 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR