Kan inte nå servern
 
131 föremål
Takashi Naraha, Utan titel.
5d
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
4d 6 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
270 EUR
Utropspris
300 EUR
Takkrona, 1800-talets slut.
2d 5 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.