119 föremål
Hannu Väisänen, Utan titel.
6d
Hannu Väisänen, Utan titel.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Takkrona, "AMP", Normann Copenhagen.
6d
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 23 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
4d
Anders Zorn, "Byst".
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
4d
Anders Zorn, "Dalarö".
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK