121 föremål
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2 tim 51m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
2d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Päivi Lempinen, Tält.
21 tim 35m
Päivi Lempinen, Tält.
100 EUR
Utropspris
200 EUR
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
1 tim 57m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Byst".
4d 2 tim
Anders Zorn, "Byst".
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 1 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Dalarö".
4d 3 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Hannu Väisänen, Utan titel.
6d 2 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
220 EUR
Utropspris
300 EUR