125 föremål
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
4 tim 49m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
6d
Takashi Naraha, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Päivi Lempinen, Tält.
2 tim 11m
Päivi Lempinen, Tält.
110 EUR
Utropspris
200 EUR
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 6 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Dalarö".
3d 7 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Anders Zorn, "Byst".
3d 7 tim
Anders Zorn, "Byst".
370 EUR
Utropspris
400 EUR