61 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
2m 7s
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 20 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1 tim 54m
Taklampa, 1900-talets mitt.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
3d 20 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
6d 1 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
2d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK