Kan inte nå servern
 
17 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
1 tim 31m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Kuutti Lavonen, "Rastas" (Trasten).
6d
Kuutti Lavonen, "Rastas" (Trasten).
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Gucci, väska.
7d 3 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.