1172 föremål
Ring, Alton, 18K guld.
6d 20 tim
Ring, Alton, 18K guld.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjo Edelman, "Wrapped Van Gogh".
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
6d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Bateau Fleuri".
6d 21 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 36,5 mm.
6d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
6d 23 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fickur, 14K, savonett, 33,5 mm.
6d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklykta, 1900-tal.
6d 23 tim
Taklykta, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, empirestil, 1900-talets mitt.
6d 23 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
6d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ragnar Persson, " I snickarboden".
6d 23 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Waltham, fickur, savonett, 42 mm.
6d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eric Hallström, "Fönstret mot skogen".
6d 23 tim
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Tibet, ca 240 x 170 cm.
7d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Tsubas".
7d
Hermès, scarf, "Tsubas".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hänge, 18K guld med små briljantslipade diamanter.
7d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK