85 föremål
Fendi, väska.
6d 22 tim
Fendi, väska.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
4d 22 tim
Burberry, väska.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
4d 22 tim
Gucci, väska, vintage.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
6d
Céline, väska, "Luggage".
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska.
2m 2s
Burberry, väska.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ivar Morsing, Landskap.
1d 2 tim
Ivar Morsing, Landskap.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
2d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, resväska, "Stratos 80",
3d
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Mulberry, väska, "Bayswater Small".
4m 2s
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 1 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 3 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
6d 3 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
7d 1 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d 3 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 23 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK