Kan inte nå servern
 
146 föremål
Fendi, väska.
4d 14 tim
Fendi, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
3d 17 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Prada, väska.
2d 13 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
7d 18 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
600 EUR
Burberry, väska.
2d 14 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
3d 16 tim
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
6d 15 tim
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
2d 14 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, Väska, vintage.
4d 19 tim
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
4 250 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
4d 17 tim
Mulberry, väska, "Annie".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
4d 15 tim
Chloé, väska, "Paddington".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
7d 17 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
4d 17 tim
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
6d 16 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
7d 16 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
5d 17 tim
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 19 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 16 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
3d 16 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 16 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 17 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
6d 14 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
19 tim 56m
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.