115 föremål
Gucci, väska.
2d 20 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
1d 1 tim
Gucci, väska.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
6d 1 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska, "Soho".
4d 23 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Chanel, väska, 2002-2003.
11m 35s
Chanel, väska, 2002-2003.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
1 tim 5m
Chanel, väska, 2010-2011.
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
3d 20 tim
Hermès, väska, "Troca".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska "Small Bryn".
4d
Mulberry, väska "Small Bryn".
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Burberry, väska, "Grace".
5d 22 tim
Burberry, väska, "Grace".
1 777 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
3d 21 tim
1 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
1d 1 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 21 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, glas, Kosta Boda.
6d
2 357 SEK
Utropspris
6 000 SEK