Kan inte nå servern
 
119 föremål
Gucci, väska.
3d 14 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
1d 19 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
6d 20 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska, "Soho".
5d 18 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Chanel, väska, 2002-2003.
18 tim 51m
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
4d 15 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
19 tim 45m
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
6d 17 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 666 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
17 tim 21m
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
4d 16 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
1d 20 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 15 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.