Kan inte nå servern
 
118 föremål
Gucci, väska.
2d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
1d 2 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
6d 3 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska, "Soho".
5d 1 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Chanel, väska, 2010-2011.
2 tim 43m
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
1 tim 49m
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
3d 22 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
6d
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
6d
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 666 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
19m 31s
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
3d 23 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
1d 3 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
4d
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 22 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.