Kan inte nå servern
 
121 föremål
Gucci, väska.
2d 10 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
4d 5 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
7d 10 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska, "Soho".
6d 8 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Burberry, väska.
6 tim 44m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
1d 9 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
4 tim 24m
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
5d 5 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
1d 10 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
1d 7 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
6d 7 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
5d 7 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
2d 10 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
7 tim 34m
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 6 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.