Kan inte nå servern
 
135 föremål
Valter Gibson, Utan titel.
7d 5 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
7d 6 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
6d 5 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
6d 6 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
8d 10 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska, "Soho".
7d 8 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
5d 4 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
3d 9 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
3d 10 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
2d 6 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
2d 7 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 9 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
2d 9 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.