Kan inte nå servern
 
146 föremål
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
7d 18 tim
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
7d 18 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
7d 19 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
6d 17 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
5 205 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
6d 18 tim
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
6d 19 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
7d 20 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
600 EUR
Eric Grate, ”Amazonpistill".
5d 17 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
Aktuellt bud
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 19 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
5d 19 tim
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fendi, väska.
4d 17 tim
Fendi, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
4d 17 tim
Chloé, väska, "Paddington".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
4d 18 tim
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
4d 19 tim
Mulberry, väska, "Annie".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 19 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
4d 20 tim
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 20 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Chanel, Väska, vintage.
4d 21 tim
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.