Kan inte nå servern
 
139 föremål
Gucci, väska.
3d 7 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
8d 8 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska, "Soho".
7d 6 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
5d 2 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, väska.
1d 4 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 6 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
6d 3 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
2d 7 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
1d 1 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
4 tim 55m
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 550 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
2d 5 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
7d 4 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
6d 4 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
3d 8 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
5 tim 35m
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
8 tim 59m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
1d 5 tim
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.