147 föremål
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
6d 5 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fendi, väska.
3d 4 tim
Fendi, väska.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
3d 6 tim
Mulberry, väska, "Annie".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
5d 4 tim
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
2d 6 tim
Gucci, väska.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d 6 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
3d 4 tim
Chloé, väska, "Paddington".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Prada, väska.
1d 2 tim
Prada, väska.
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
4d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
5d 5 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Burberry, väska.
1d 3 tim
Burberry, väska.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
5d 5 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2d 8 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 6 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
3d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK