146 föremål
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
5d 17 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
2d 18 tim
Mulberry, väska, "Annie".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
5d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
1d 18 tim
Gucci, väska.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1d 18 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
2d 16 tim
Chloé, väska, "Paddington".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fendi, väska.
2d 16 tim
Fendi, väska.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska.
14 tim 47m
Prada, väska.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, väska, 2004-2005.
4d 17 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
3d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska.
16 tim 6m
Burberry, väska.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
6d 16 tim
2 200 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
4d 18 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
1d 20 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 18 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
2d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
4d 17 tim
Gucci, väska, "Ophedia".
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK