Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
154 föremål
Hermès, väska, "Troca".
6d 22 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
1d 3 tim
Skåp, rokoko, 1700-tal,
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
3d 2 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
14m 7s
Gucci, väska.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
1d 23 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
4d 2 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.