Kan inte nå servern
 
119 föremål
Hermès, väska, "Troca".
4d 14 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
6d 19 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
4d 15 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska, "Grace".
6d 16 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 666 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
1d 18 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
3d 13 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d 17 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 14 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
5d 14 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
18 tim 36m
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
17 tim 42m
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.