Kan inte nå servern
 
121 föremål
Hermès, väska, "Troca".
5d 13 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
5d 14 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
7d 18 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
15 tim 15m
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
14 tim 25m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
2d 17 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
4d 12 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
1d 17 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
6d 16 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 13 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
6d 13 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
1d 16 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
1d 15 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.