Kan inte nå servern
 
119 föremål
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 9 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
6d 10 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 666 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
1d 13 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Hermès, väska, "Troca".
4d 8 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
12 tim 15m
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska.
6d 13 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
10 tim 45m
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska.
3d 8 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d 11 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Anders Sandström, "Tjur".
10 tim 12m
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.