Kan inte nå servern
 
121 föremål
Burberry, väska.
10 tim 3m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
10 tim 53m
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 9 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
2d 13 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Hermès, väska, "Troca".
5d 9 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
1d 12 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska.
7d 14 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
1d 11 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska.
4d 8 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
6d 9 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
6d 12 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.