114 föremål
Skrivskåp, 1800-talets första hälft.
6d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 19 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
23 tim 5m
Gucci, väska.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
6d
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
3d 18 tim
Hermès, väska, "Troca".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska, "Grace".
5d 20 tim
Burberry, väska, "Grace".
1 777 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
5d 23 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska.
2d 18 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
4d 21 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
23 tim 51m
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK