Kan inte nå servern
 
140 föremål
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
6d
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
5d 23 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
7d
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
23 tim 57m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
1d
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
4 tim 39m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
8d 4 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 tim 31m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
3d 3 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska, "Soho".
7d 2 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Valter Gibson, Utan titel.
6d 23 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
1 tim 15m
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 2 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
2d 3 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.