Kan inte nå servern
 
98 föremål
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
6d
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Yves Saint Laurent, väska, "Sac du Jour".
4d
Yves Saint Laurent, väska, "Sac du Jour".
Aktuellt bud
7 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
5d 1 tim
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d 4 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 2 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
1d 2 tim
Skänk, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
2d 5 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
3d 23 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Burberry, väska.
3d 23 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d 3 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
6d 3 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Edward Hald, vas, glas, fiskgraal, Orrefors 1949.
5d
Edward Hald, vas, glas, fiskgraal, Orrefors 1949.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d 4 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 1 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, Väska, vintage.
6d 4 tim
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Prada, väska.
3d 22 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt,
5d 2 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
5d 2 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Fendi, väska.
6d
Fendi, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
5d
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.