114 föremål
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
1d 1 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
33m 13s
Chanel, väska, 2010-2011.
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
4d 20 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 20 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
4d 23 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
2d 19 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
5d
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, glas, Kosta Boda.
6d
2 357 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
1d
Gucci, väska.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Burberry, väska, "Grace".
5d 21 tim
Burberry, väska, "Grace".
1 777 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, väska "Small Bryn".
4d
Mulberry, väska "Small Bryn".
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
3d 21 tim
1 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
6d 1 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, väska, "Troca".
3d 20 tim
Hermès, väska, "Troca".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK