Kan inte nå servern
 
120 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
3d 2 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
1d 6 tim
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
4d 6 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
3d 3 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
3 tim 53m
Skåp, senbarock, 1700-tal.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
1d 2 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
2d
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
Aktuellt bud
5 250 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
3d 4 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vägghängskåp daterat 1847 Skåne.
2 tim 55m
Vägghängskåp daterat 1847 Skåne.
Aktuellt bud
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, 1800-talets slut.
2d
Skåp, Boulle-stil, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Loewe, väska, "Hammock".
3 tim 31m
Loewe, väska, "Hammock".
Aktuellt bud
450 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Chanel, väska, 2004-2005.
1d 23 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
1d 3 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
6d
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
3 tim 41m
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
4d 5 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 3 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
2d 2 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
3 tim 23m
Gucci, väska.
Aktuellt bud
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, väska, 2010-2011.
3d 5 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
1d 6 tim
Skåp, rokoko, 1700-tal,
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
8d 4 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
40 EUR
Utropspris
700 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.