Kan inte nå servern
 
140 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
2d 1 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
3d 4 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
5 tim 1m
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
1 150 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Chanel, väska, 2004-2005.
22 tim 29m
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
1 tim 27m
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
6 005 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
2d 1 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 3 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 tim 7m
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
4d 23 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
7d 2 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
3d 4 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Chanel, väska, 2010-2011.
2d 4 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 tim 23m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
1d
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
1d 1 tim
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
7d
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
6d 1 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
8d 4 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.