Kan inte nå servern
 
135 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
2d 6 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
2d 9 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
3d 10 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
1d 3 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
6 tim 28m
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 550 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 8 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
2d 6 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
7d 7 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
3d 9 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Valter Gibson, Utan titel.
7d 5 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska.
1d 5 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
7 tim 8m
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
10 tim 32m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
5d 4 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
8d 9 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
7d 6 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
7 tim 24m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.