116 föremål
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
1d
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
12m 25s
Chanel, väska, 2010-2011.
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
4d 22 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
1d
Gucci, väska.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 20 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
4d 19 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
5d 21 tim
Burberry, väska, "Grace".
1 777 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska.
2d 19 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
5d
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
6d
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Jonas Heiska, Hökuggla.
7d
Jonas Heiska, Hökuggla.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Mulberry, väska "Small Bryn".
4d
Mulberry, väska "Small Bryn".
160 EUR
Utropspris
250 EUR