107 föremål
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
4d 21 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
2d 1 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
5d 20 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
21 tim 42m
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
1d
Chanel, väska, 2010-2011.
3 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
22 tim 14m
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska.
3d 19 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
6d
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d 23 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Chanel, väska, 2002-2003.
23 tim 44m
Chanel, väska, 2002-2003.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska.
7d 1 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska.
2d
Gucci, väska.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Hermès, väska, "Troca".
4d 20 tim
Hermès, väska, "Troca".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 20 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, väska "Small Bryn".
5d
Mulberry, väska "Small Bryn".
160 EUR
Utropspris
250 EUR