135 föremål
Chanel, väska, 2004-2005.
19 tim 50m
Chanel, väska, 2004-2005.
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 22 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
5d 22 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
3d 2 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
1d 23 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska.
4d 20 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d
Chanel, väska, 2002-2003.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "Bamboo shopper".
5d
375 EUR
Utropspris
600 EUR
Chanel, väska, 2010-2011.
2d 1 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi".
1d
360 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
3d 1 tim
Gucci, väska.
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
2d
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
7d
Gucci, väska, "Soho".
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Valter Gibson, Utan titel.
6d 21 tim
Valter Gibson, Utan titel.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, väska, "Troca".
5d 21 tim
Hermès, väska, "Troca".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
22 tim 10m
Burberry, väska.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
2 tim 52m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
8d 2 tim
Gucci, väska.
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
4d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK