Kan inte nå servern
 
114 föremål
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
3d 17 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
4d 16 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
21 tim 40m
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
2d 15 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
4d 19 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
5d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska.
20 tim 54m
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Hermès, väska, "Troca".
3d 16 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska, "Grace".
5d 18 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 777 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 17 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
5d 18 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 17 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Heiska, Hökuggla.
6d 21 tim
Jonas Heiska, Hökuggla.
Aktuellt bud
130 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.