Kan inte nå servern
 
120 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
37m 50s
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
5d
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
6d
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 666 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Skända flaggan-Vägra vapen".
2d
Carl Johan De Geer, "Skända flaggan-Vägra vapen".
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2 tim 39m
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
3 tim 33m
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
4d
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
6d
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d 2 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
2d 22 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
1d 3 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
6d 4 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, väska, "Troca".
3d 23 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
1d 4 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
1 tim 9m
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 23 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.