Kan inte nå servern
 
109 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
3d 6 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
1d 7 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska.
2d 6 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
3d 8 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
2d 4 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
3d 9 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
4d 9 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
7 tim 30m
Gucci, väska.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
6d 4 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Loewe, väska, "Hammock".
7 tim 38m
Loewe, väska, "Hammock".
Aktuellt bud
420 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
4d 10 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
3d 7 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
7 tim 48m
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 7 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
1d 11 tim
Skåp, rokoko, 1700-tal,
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
8 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
1d 7 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.