92 föremål
Burberry, väska.
3 tim 3m
Burberry, väska.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
5d 1 tim
Burberry, väska.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
6d 3 tim
Céline, väska, "Luggage".
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
5d 1 tim
Gucci, väska, vintage.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
6d 3 tim
Gucci, väska.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Ivar Morsing, Landskap.
1d 5 tim
Ivar Morsing, Landskap.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Brera".
1d
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
2d 5 tim
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, väska, "Bayswater Small".
3 tim 5m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska.
5d
Prada, väska.
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragnar Person, "Hemfärden".
1 tim 13m
Ragnar Person, "Hemfärden".
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 4 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
6d 6 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 6 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 3 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 2 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d 6 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK