Kan inte nå servern
 
139 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
1d 23 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
1d
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
23 tim 20m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
6d
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 1 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
21 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
2d 2 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
5d 23 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Soho".
7d 1 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
3d 2 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
4d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
8d 3 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, väska, "Troca".
5d 22 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.