Kan inte nå servern
 
118 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
6 tim 37m
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
5d 6 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
6d 6 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 666 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
8 tim 39m
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
9 tim 33m
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
4d 6 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
6d 6 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d 8 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, väska.
3d 4 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
1d 9 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
6d 10 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, väska, "Troca".
4d 5 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
1d 10 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
7 tim 9m
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 5 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.