139 föremål
Prada, väska.
1d 13 tim
Prada, väska.
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Rune Hagberg, "Objekt".
3d 18 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 17 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 16 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2d 19 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK